Toledo Comfort Apartment In Napoli

  • 110 m²

Gelegen in de wijk Plebiscito in Napels, op ongeveer 6 minuten te voet van de Biblioteca Nazionale Vittorio Emanuele III, biedt Toledo Comfort Apartment In Napoli van 110 m² plaats aan maximaal 12 gasten. Dit appartement is gelegen op maar 600 meter afstand van Napoli Montesanto treinstation en op een korte afstand van City Sightseeing - Capolinea busstation.

Toledo Comfort Apartment In Napoli is uitgerust met een complete keuken met apparatuur voor het bereiden van eigen gerechten.

Het 3-slaapkamer appartement ligt op afstand van 1 km van het Museo civico Gaetano Filangieri, terwijl de Kathedraal van Napels op loopafstand van ongeveer 20 minuten is gevestigd. Bovendien ligt Toledo Comfort Apartment In Napoli binnen een paar straten van de Kerk van Gesu Nuovo. De 3-badkamer accommodatie ligt op 1,1 km afstand van het Nationaal Archeologisch Museum. Het appartement is ook binnen het bereik van Municipio metrostation.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Toledo Comfort Apartment In Napoli
Studios Toledo 355
Mobiele prijsaanbieding

Studios Toledo 355

43 m van de accommodatie
USD 204 USD 184
per nacht
Plaza Mini House
Mobiele prijsaanbieding

Plaza Mini House

56 m van de accommodatie
USD 127 USD 114
per nacht
Duoarianna
Mobiele prijsaanbieding

Duoarianna

8.6
Fantastisch 91 beoordelingen
63 m van de accommodatie
USD 91 USD 82
per nacht

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    Shuttle

    • Pendeldienst (toeslag)

    Accommodatie diensten

    • 24 uur bewakingsdienst
    • Tours/Ticketservice

    Recreatie

    • Ontspannings-/ TV-kamer

    In de kamers

    • Airconditioning
    • Verwarming
    • Terras

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Algemene faciliteiten

    • Roken is niet toegestaan
    • Rookdetectors
    • Brandblussers
    • Toegangssleutel

    Huisdieren

    • Huisdieren zijn niet toegestaan !

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 21:00
    Uitchecken: tot 10:00
    LicentienummerIT063049C22RNVOU6M
    Veelgestelde vragen
    • Waar is Toledo Comfort Apartment In Napoli gelegen?
      Toledo Comfort Apartment In Napoli is in de wijk Plebiscito in Napels gesitueerd, op circa 9 minuten te voet van de haven van Molo Beverello.
    • Welke attracties liggen er in de buurt van Toledo Comfort Apartment In Napoli?
      Populaire plekken in de buurt van Toledo Comfort Apartment In Napoli zijn onder andere het Nationaal Archeologisch Museum, de haven van Molo Beverello, de Catacomben van San Gennaro.
    • Liggen er eetgelegenheden in de omgeving van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Gran Caffe Gambrinus en Trattoria Da Nennella restaurants, gelegen op ongeveer 5 minuten lopen.
    • Is er een internetverbinding beschikbaar in Toledo Comfort Apartment In Napoli?
      Nee, Toledo Comfort Apartment In Napoli biedt geen WiFi. Neem contact op met de accommodatie voor meer informatie over de exacte voorwaarden.
    • Zijn huisdieren toegestaan bij Toledo Comfort Apartment In Napoli?
      Toledo Comfort Apartment In Napoli is niet huisdiervriendelijk.

    Locatie

    Map

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Nog geen beoordelingen :(

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Toledo Comfort Apartment In Napoli

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten